Hakkımızda

“Tercüme sadece bir sözcük meselesi değildir: Bütün bir kültürü anlaşılır kılma meselesidir”.
Takım Yıldızı Konferans Çevirmenliği Hizmetleri, 2007 yılında Ankara’da kurulan bir tercüme ofisidir. Kurulduğu günden bu yana; yüksek kaliteyle, çok geniş bir yelpazede yazılı ve sözlü tercüme hizmeti sunmaktadır. Simültane tercüme, ardıl tercüme, fısıldayarak tercüme ve medyada canlı yayın tercümesinin yanında, teknik ve kültüre özgü tercüme hizmeti de Takım Yıldızı ekibinin uzmanlık alanına girmektedir.
Küresel iletişim, çağdaş dünyayı ayakta tutan en önemli unsurlardan biridir. Bu sebeple işimizde hataya yer yoktur. Biz, Takım Yıldızı olarak, bu hususu bir an bile aklımızdan çıkarmadan, kendi alanlarında yetkin, nitelikli, becerikli ve deneyimli müstesna mütercimlerden ve tercümanlardan oluşan bir ekiple çalışıyoruz. Mütercim ve tercüman ekibimizde farklı anadillere sahip, farklı milletlerden çalışma arkadaşlarımız bulunmaktadır. Bu hazine ile çok-kültürlülük ve çeşitlilik perspektifinde çok geniş yelpazede hizmetler sunabilmekteyiz.
Takım Yıldızı ekibi olarak bizler; saygıdeğer müşterilerimize mükemmeliyetçilik ilkesi ile hizmet etmekteyiz. Doğruluk, eksiksizlik, dakiklik ve gizlilik iftihar ettiğimiz niteliklerimizdendir.
Tüm bu niteliklerle birlikte; Takım Yıldızı ile, dil bir engel olmaktan çıkar. Hem kamu sektörü hem de özel sektör ihtiyaç duydukları tüm bilgilere istedikleri dilde sahip olmanın keyfini sürer.
Siz de; dil engellerini kaldırarak kültürlerarası köprüler kurmak ve uluslararası çalışmalarınızın başarısına ciddi anlamda katkıda bulunmak istiyorsanız, bu kısa yazıyla fikir edindiğiniz Takım Yıldızı ekibiyle tanışmaya davetlisiniz.